"EU-medlemsstat" fordítása magyar-re

Az EU-tagállam az "EU-medlemsstat" fordítása magyar-re.

EU-medlemsstat
+ hozzáad

dán - magyar szótár

  • EU-tagállam

    Internationale kontraktansatte skal være statsborgere i en EU-medlemsstat.

    A szerződéses nemzetközi alkalmazottaknak az EU-tagállamok állampolgárainak kell lenniük.

  • Algoritmikusan létrehozott fordítások megjelenítése

" EU-medlemsstat " automatikus fordítása magyar nyelvre

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
hozzáad

Az "EU-medlemsstat" fordítása magyar nyelvre a szövegkörnyezetben, a fordítási memóriában